Batiste na Kobiecym Turnieju Golfowym Blondynki, Brunetki… czyli metamorfozy

W weekend 1-2 sierpnia w Pałacu Brzeźno odbył się Kobiecy Turniej Golfowy Blondynki, Brunetki…czyli metamorfozy. Batiste specjalnie na tę okazję przygotował stoisko, na którym uczestniczki wydarzenia mogły poznać gamę produktów marki oraz odświeżyć swoje włosy po zawodach.

 

Kobiecy Turniej Golfowy Blondynki, Brunetki… czyli metamorfozy to jedna z największych imprez golfowych dedykowana wyłącznie kobietom – II edycja wydarzenia odbywała się pod hasłem „Francja i jej gwiazdy”. Wzięło w nim udział ponad 80 uczestniczek, a zwycięską okazała się drużyna Blondynek. Po zawodach odbyła się kolacja z francuskim menu oraz koncert piosenek Edith Piaf w wykonaniu Justyny Szafran.

 

Jako partnerzy wydarzenia zorganizowaliśmy stoisko, na którym każda uczestniczka mogła poznać produkty Batiste. Dodatkowo, utworzyliśmy strefę piękna, gdzie szybko i łatwo można było odświeżyć włosy po zawodach.

Do dyspozycji uczestniczek oddaliśmy  pełną gamę produktów marki: nowości , wersje kolorystyczne oraz szampony z dodatkiem lakieru do włosów.

Ufundowaliśmy nagrody dla 15 najlepszych golfistek  turnieju a dodatkowo każda z Pań biorąca udział w turnieju otrzymała  od nas miniaturowe suche szampony Batiste.