Batiste na Warszawskim Maratonie Fitness

maraton 123 maja na Hali Torwar w Warszawie odbył się Warszawki Maraton Fitness.

Marka Batiste specjalnie na tę okazję przygotowała stoisko, na którym uczestnicy wydarzenia mogli odświeżyć swoje włosy po treningu.

 

Warszawski Maraton Fitness to jedna z największych imprez sportowych dla amatorów w Polsce.

W VII edycji wydarzenia wzięło udział ponad 1000 uczestników oraz kilkudziesięciu trenerów.

Dodatkowo  w trakcie trwania całej  imprezy każda z uczestniczek mogła udać się do specjalnie przygotowanej na tę okoliczność ,,Strefy Piękna Batiste” i na miejscu sprawdzić jak działają suche szampony tej marki.

 

Do dyspozycji uczestników oddaliśmy pełną gamę produktów batiste w  kilkunastu różnych wariantach zapachowych i kolorystycznych.

Każdy z uczestników mógł wybrać swój ulubiony zapach i przekonać się jak w kilka sekund jego włosy odzyskuję świeżość i objętość.

Strefę piękna Batiste odwiedzili również Panowie, którzy wybierali do odświeżenia swoich włosów po treningu warianty batiste unisex: Original lub Fresh.

 

Jako Partner wydarzenia  firma Ocean Trade przygotowała 20 zestawów prezentowych suchych szamponów batiste do rozlosowania wśród uczestników maratonu.

Dodatkowo, każdy z trenerów otrzymał upominek od dystrybutora marki Batiste- mini zestawy suchych szamponów idealnych do kosmetyczki, którą zabieramy ze sobą na siłownię.