Qltowy Kosmetyk 2015: Batiste Oriental! | notatka prasowa


qltowy kosmetyk 2015

Prezes firmy Ocean Trade, oficjalnego przedstawiciela marki Batiste w Polsce z nagrodą

Qltowy Kosmetyk 2015 - nagrody przed rozdaniem....

Qltowy Kosmetyk 2015 - rozdany! Gratulacje dla wszystkich laureatów :)

Suchy szampon Batiste Oriental został nagrodzony w 19 edycji konkursu Qltowy Kosmetyk 2015 w kategorii zagranicznych kosmetyków do włosów. Gala rozdania nagród odbyła się 25 czerwca w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Organizatorem plebiscytu był Magazyn Kosmetyki a nagrody przyznawane w tym konkursie należą do jednych z najważniejszych w branży.Suchy szampon Batiste Oriental (zdjęcie hires na dole notatki)

Spośród sześciuset nowości kosmetycznych zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu zwycięzców, którym nadano tytuł Qltowego kosmetyku 2015 wyłoniło profesjonalne jury. W tym roku w składzie jurorskim oprócz ekspertów handlowych, dermatologów i znawców rynku kosmetycznego zasiadły również polskie gwiazdy takie jak Jolanta Fraszyńska, Karolina Malinowska czy Maciej Prokop.

Suchy szampon Batiste Oriental zabiera nas w daleką podróż na egzotyczny Wschód. Otwarcie zaskakuje owocową świeżością soczystego jabłka, owoców leśnych, winogron i cytrusów, do których dołącza kwiatowa symfonia jaśminu, lilii oraz irysów, by po chwili otulić nas zmysłowymi nutami sandałowca, cedru i piżma przełamanymi apetycznym kokosem. Batiste Oriental tak jak wszystkie produkty marki błyskawicznie odświeża włosy bez użycia wody.

 

Cena Batiste Oriental – 14,99 zł.
Pojemność – 200 ml.

Dowiedz się więcej o szamponach Batiste
Zobacz pełną gamę produktów Batiste


Zapisz notatkę  Ściągnij notatkę w formacie .docx

Zapisz zdjęcie Ściągnij zdjęcie szamponu Oriental w wysokiej rozdzielczości